Slide background
LEES MEER

VANDEWALLE SCHENKT BAL U9

Slide background
LEES MEER

GASSCO SCHENKT BAL U15

Slide background
LEES MEER

BBQ PATJE SCHENKT BAL PU10

Slide background
LEES MEER

KINESIST @ SCHORRE

Slide background
LEES MEER

SKILLBALL KVO

Slide background
LEES MEER

SUBSIDIE STAD OOSTENDE

Slide background

herfststage 

bijbestellingen  

buttonnieuws  buttonvoetbalschool  buttonfotos

buttonedufoot  buttonacademytest  buttonweireldploegsje  

  teamfoto3

mascottetrap

 
  
   WOENSDAG 16 OKTOBER
   18:30 | PU15 - VVC Beernem  7-4
 
   ZATERDAG 19 OKTOBER
   10:00 | PU11 - KSK Steenbrugge  7-3
   10:00 | Antwerp FC - U14  4-0
   10:00 | Antwerp FC - U13  6-1
   10:00 | PU15 - Zwevegem Sport  1-2 
   10:30 | KFC Varsenare - GU17  5-0
   13:30 | JVV Sint-Andries - GU13  3-4
   13:45 | K Dosko Sint-Kruis - GU12  4-4
   14:00 | PU17 - SV Roeselare  3-0
   14:00 | Antwerp FC - U18  2-0
   14:00 | U16 - Antwerp FC  1-0
   14:00 | U15 - Antwerp FC  3-0
 
   ZONDAG 20 OKTOBER
   10:00 | PU12 - R Knokke FC  2-6
    
   MAANDAG 21 OKTOBER
   Sporting Charleroi - U21  -
 
   WOENSDAG 23 OKTOBER
   18:00  | KVV Oostduinkerke - GU12  -
   18:00  | SK Eernegem - PU17  -
   18:00  | KSV Veurne - GU13  -
   19:00  | GU17 - KSV Jabbeke  -
   18:00  | VK Wikings KO - PU9-CHRIS
 
   VRIJDAG 25 OKTOBER
   19:30  | KVO-VETERANEN - OUD THOUROUT VETS
 
   ZATERDAG 26 OKTOBER
   09:00  | SV Roeselare - SELECTIE STARt U8
   09:00  | SV Roeselare - PU8-GERBEN
   09:30  | FCE Kuurne - PU10
   09:30  | KFC Poperinge - PU11
   11:00  | U14 - Excelsior Virton  -
   11:00  | U13 - Excelsior Virton  -
   11:00  | Excelsior Virton - U12
   11:00  | Excelsior Virton - U11
   14:00  | GU12 - KWS Oudenburg  -
   14:00  | GU13 - KE De Haan  -
   14:00  | U18 - Excelsior Virton  -
   14:30  | KFC Poperinge - PU17  -
   15:00  | Excelsior Virton - U16  -
   15:00  | Excelsior Virton - U15  -
 
   ZONDAG 27 OKTOBER
   09:30  | R Knokke FC - PU13  -
   09:30  | KFC Poperinge - PU12  -
   09:30  | SK Eernegem - PU15  -
   10:00  | U10 - Cercle Brugge
   10:00  | U9 - Cercle Brugge
   10:00  | PU8-GERBEN - Cercle Brugge
   10:00  | PU8-KRIS - Cercle Brugge
 
   MAANDAG 28 OKTOBER
   19:30  | U21 - KV Kortrijk  -
ZATERDAG 18 AUGUSTUS
9:30 SKD Hertsberge GU11 V   auto
9:30 SKD Hertsberge GU13 V   auto
10:30 W-Beveren U11 C   7:45
10:30 W-Beveren U12 C   7:45
10:30 U13 W-Beveren C 9/K2-3  
10:30 U14 W-Beveren C 1/10.1-2  
11:00 SKD Hertsberge U7 V   auto
11:00 SKD Hertsberge GU9      
13:30 SKD Hertsberge U8 V   auto
13:30 SKD Hertsberge GU10 V   auto
14:00 W-Beveren U15 C   10:45
14:00 W-Beveren U16 C   10:45
15:00 SKD Hertsberge GU15 V   auto
15:00 U18 W-Beveren C 1/10.1-2  
17:00 SKD Hertsberge GU17 V   auto
           
ZONDAG 19 AUGUSTUS
10:00 U9 RCS Charleroi C 9/10.1-2  
10:00 U10 RCS Charleroi C 2/C5-6  
           
MAANDAG 20 AUGUSTUS
19:30 BELOFTEN KFC Genk C 1/10.1  
 

fbomslag7

facebook