Slide background

Fotogalerij

Op deze pagina kunnen alle albums bekeken worden van alle ploegen en activiteiten. Stuur gerust jullie foto's door, zodat we ze online kunnen plaatsen, naar kvojeugd@gmail.com. Alvast bedankt.

 

 

    
   ZATERDAG 23 MAART
   10:00 | U13 - Zulte Waregem  2-3
   10:00 | U14 - Zulte Waregem  1-2
   10:30 | GU17 - KSV Jabbeke  3-4
   13:30 | Zulte Waregem - U15  1-2
   13:30 | Zulte Waregem - U16  1-1
   14:00 | U18 - Zulte Waregem  1-2   
   14:30 | KSC Blankenberge - GU14  3-1  
   14:30 | GU15 - KVV Oostduinkerke  5-0 FF
 
   WOENSDAG 27 MAART
   18:00 | U15 - RE Mouscron  -
   18:00 | U16 - RE Mouscron  -
   18:30 | GU13 - Davo Westende  -
 
   DONDERDAG 28 MAART
   18:30 | KWS Oudenburg - GU9
 
   VRIJDAG 29 MAART
   20:00 | Atletico - KVO-VETERANEN
 
   ZATERDAG 30 MAART
   09:00 | Davo Westende - GU17  -
   09:15 | SK Spermalie - STARt ACADEMY (selectie)
   09:15 | SK Spermalie - GU7-ERIC
   09:15 | GU10 - VV Jong Male
   09:15 | GU11-ROOD - KSV Jabbeke
   09:15 | GU11-GROEN - KVV Oostduinkerke
   10:00 | KE De Haan - STARt ACADEMY (selectie)
   10:00 | U11 - KV Mechelen
   10:00 | U12 - KV Mechelen
   10:30 | Sint-Joris - GU8-JOE
   11:00 | GU6 - KFC Lichtervelde
   11:30 | KV Mechelen - U13  -
   11:30 | KV Mechelen - U14  -
   13:30 | SK Spermalie - GU15  -
   13:45 | GU12 - KVV Oostduinkerke
   14:00 | U15 - KV Mechelen  -
   14:00 | U16 - KV Mechelen  -
   14:15 | KV Mechelen - U18  -
   14:30 | KEG Gistel - GU13  -
   14:30 | GU14 - KSV Jabbeke  -
 
   ZONDAG 31 MAART
   10:00 | KV Mechelen - GU8-TONY
   10:00 | KV Mechelen - GU8-DAVY
   10:00 | KV Mechelen - U9
   10:00 | KV Mechelen - U10
 
   MAANDAG 1 APRIL
   19:30 | KAS Eupen - BELOFTEN  -
 
ZATERDAG 18 AUGUSTUS
9:30 SKD Hertsberge GU11 V   auto
9:30 SKD Hertsberge GU13 V   auto
10:30 W-Beveren U11 C   7:45
10:30 W-Beveren U12 C   7:45
10:30 U13 W-Beveren C 9/K2-3  
10:30 U14 W-Beveren C 1/10.1-2  
11:00 SKD Hertsberge U7 V   auto
11:00 SKD Hertsberge GU9      
13:30 SKD Hertsberge U8 V   auto
13:30 SKD Hertsberge GU10 V   auto
14:00 W-Beveren U15 C   10:45
14:00 W-Beveren U16 C   10:45
15:00 SKD Hertsberge GU15 V   auto
15:00 U18 W-Beveren C 1/10.1-2  
17:00 SKD Hertsberge GU17 V   auto
           
ZONDAG 19 AUGUSTUS
10:00 U9 RCS Charleroi C 9/10.1-2  
10:00 U10 RCS Charleroi C 2/C5-6  
           
MAANDAG 20 AUGUSTUS
19:30 BELOFTEN KFC Genk C 1/10.1  

facebook